COVID19 Önlemler Paketi

Değerli Misafirlerimiz,

Uzun bir moladan sonra biraz dinlenmiş ve biraz da yenilenmiş olarak tüm heyecanımızla yeniden hizmetinizdeyiz.

 • Odalarımız yüksek hijyen standartlarında profesyonel temizlik ürünleri, virus ve bakterilere karşı %99,9 etkili, sertifikalı buhar sistemleri ile temizleniyor. Bildiğiniz gibi bungalov tarzında tasarlanmış tüm odalarımızın kapıları bahçeye açıldığından doğal yollarla havalandırılıyor.
 • Tesisimiz 1,5 dönüm arazi içinde 11 oda ile hizmet veriyoruz.
 • Toplam misafir kapasitemiz 22 kişi ile sınırlıdır. Sürecin sağlıklı bir biçimde sürdürülebilmesi açısından 4 kişi üzeri grup organizasyon ve rezervasyonlarını bu dönemde malesef kabul edemiyoruz.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Güzel havalarda resepsiyonumuz bahçede hizmet verirken, tesise girişte ateşiniz ölçülüyor. Chk-in işlemleri ve bilgilendirmeler tümüyle temassız, internet ve whatsapp üzerinden gerçekleştiriliyor.
 • Oda tekstillerimiz  70 derecede yıkanıyor.
 • Tüm odalarımızın kapıları bahçeye açılıyor. Bu sayede doğal havalandırma avantajımızı kullanıyoruz.
 • Odlarımızdan temizliği zorlaştırabilecek minder yatak örtüsü vb dekoratif tekstil ürünleri bir süre için kaldırdık.
 • Misafirlerimiz otelden çıkış yaptıktan sonra aynı odaya 24 saat boyunca misafir alınmıyor.
 • Oda anahtarınız, ve oda içinde bulunan kumanda vb malzemeler her yeni kullanımda sterilize ediliyor
 • Resepsiyonumuzda ve iskele alanımızda ihitiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz sterililizasyon solusyonları bulunuyor.
 • Şeker, tuz, karabiber gibi ürünler tek kullanımlık ambalajlarda sunuluyor.
 • Menülerimiz ve basılı olan tüm materyalimiz sizlerle online olarak paylaşılıyor. Dilerseniz internet sitemizden menülerimizi cep telefonunuza indirebilirsiniz.
 • Ekip arkadaşlarımız tüm alanlarda sizlere sosyal mesafeyi koruyarak, maske ile hizmet veriyor.  Sizlerin de çalışanlarımız ve diğer misafirlerimiz ile aranızdaki sosyal mesafeye dikkat etmenizi rica eder, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkiye’nin En İyi 21. Küçük Oteli Ödülü -‘Traveler’s Choice 2018’

Traveler's Choice Award_tanquilla_nehir_evi_agva_2018

Ağva serüvenimizin 18. yılında, bizleri  onurlandırdınız.

Ziyaretleri ile bizleri onurlandıran, değerli yorumları ve yapıcı eleştirileri ile bizi her zaman daha ileriye taşıyan tüm konuklarımıza ve tesisimize sevgisini ve emeğini koyan tüm ekip arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. Bu ödül gerçek bir ekip ruhu ve dayanışma örneği olan Tranquilla Nehir Evi ve Robin’s Nest ekibinin ortak ödülüdür.

Tranquilla Nehir Evi & Robin’s Nest Ailesi

Ağva’da zaman dönüşleri…Feridun Andaç

Sevgili dostumuz yazar Feridun Andaç’ın Hürriyet’teki yazısının devamına aşağıdaki linkten  ulaşabilirsiniz. Yazı değerli yazarımız ile birlikte Ağva’da geçirdiğimiz keyfili birkaç günün ardından güzel bir Ağva sabahında Tranquilla Nehir Evi’nde kaleme alınmıştır. 

 

 

Bir Ağva klasiği ….Sevgililer Gününde ‘Şömine Başında Caz’

3nis_ulku-300x200_2 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ülkü Aybala Sunat & Eylül Biçer Duo ile…

Türkiye’nin tanıdığı, en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi, içten duygu dolu  performansları ile Tranquilla’da caz geceleri bu yıl da devam ediyor.  14 Şubat Çarşaba gecesi leziz bir akşam yemeği eşliğinde, şömine başında ruhunuzu dinlendirecek, kaliteli müziğe maruz kalacaksınız.

Ağva’da yepyeni bir mekan…Ağva Robin’s Nest

Butik bir anlayışla işlettiğimiz küçük otelimiz Tranquilla Nehir Evi’nde sizlerle birlikte geçen 17 güzel yılın ardından, Ağva’nın eko-turizmine önemli katkıları olabileceğine inandığımız farklı bir mekanı, yepyeni bir doğa konsepti ile geliştirerek iki yıl önce ailemize kattık. Nehir kıyısındaki özel konumu,geniş arazisi ve doğal mimarisi  ile Ağva’nın ilk ve en özel mekanlarından biri olan yeni tesisimiz yeni kimliği ile 2015 yılında faaliyetine başladı.

Robin’s Nest, Ağva’da Göksu Nehri  kıyısında,Tranquilla Nehir Evi’ne çok yakın mesafede, 200 metrelik geniş bir nehir bandında konumlanmış.  Robin’s Nest bünyesinde iki katlı ahşap bungalovlar şeklinde 35 oda, 5000 m2 açık alan, toplantılarınız için kullanabileceğiniz şömineli çok amaçlı iki adet şömineli rustik salon,  kapalı ve  açık restoran,  yüzme havuzu,  otopark,  ve etkinlik alanları bulunuyor.   

 

Ağva Ormanlarında Mantarların Gizemli Dünyası’na Yolculuk 14 Ekim 2017

Ağva’da her yıl olduğu gibi bu yıl da Ekim ayında Mikolog Jilber Barutçiyan yönetiminde Mantarların Gizemli Dünyası’na yolculuğa çıkıyoruz. Ağva’da bu yıl altıncısını gerçekleştireceğimiz ‘Yağmurdan Sonra’ Ağva Mantar Günleri kapsamında doğa severleri bir kez daha Ağva’da buluşturacak bu muhteşem mantar serüvenini sakın kaçırmayın. Yolculuğumuz teorik sunum, ormanda mantar yürüyüşü, mantar sergisinin hazırlanması ve sunumu ve mantarlı lezzet tadımları etaplarından oluşuyor. Ağva otellerinden yürüyerek etkinlik alanımıza ulaşabilirsiniz.  Ayrıntılar facebook sayfamızda.