bungalovlarımız

Tesisimizin konaklama birimleri bağımsız girişli bungalovlar. Ortak bir avluya bakan odalarımızın tümünde sade bir dekorasyon, doğal tekstil ürünleri, ve doğadan esinlenerek ürettiğimiz keyifli mobilyalar kullandık. Küçük otelimizin bünyesinde 10’u standart, ikisi şömineli (swan, riversong) olmak üzere farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek özelliklerde toplam 14 odamız bulunuyor.

Odalarımızda standart olarak merkezi ısıtma, saç kurutma makinası, LCD tv, ve klima bulunuyor. Odalarımızın tamamı iki kişilik olarak tasarlanmış olsa da yıllar içinde bazı odalarımızı ihtiyaçlar ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeniden biçimlendirdik. İki odamızın çatı arasında genç konuklarımız için ek bir yatak mevcut. Bu odalarımızda çatı arasındaki uyuma alanına merdiven ile çıkıldığından, küçük misafirlerimiz ve ileri yaşlardaki konuklarımıza bu odalarımızı maalesef öneremiyoruz. 0-6 yaş küçük çocuklu misafirlerimiz için ise 1 adet çocuk ranzalı odamız bulunuyor.

Bahçe katındaki odalarımızdan birini kısa bir süre önce elimizden geldiğince engelli konuklarımızın kullanımına uygun hale getirdik. Tekerlekli sandalye kullanma zorunluluğu olan konuklarımızın bu odamızda rahat edeceğini umuyoruz.