bungalovlarımız

Tesisimizin konaklama birimleri ortak bir avluya bakan bağımsız girişli bungalovlar. Odalarımızın tümünde sade bir dekorasyon tarzı, doğal tekstil ürünleri, ve doğadan esinlenerek ürettiğimiz keyifli mobilyalar kullandık. Küçük otelimizin bünyesinde standart bungalovlarımızın yanı sıra, ikisi şömineli (Swan, Riversong), ikisi şömine sobalı (Raindance, Robin’s Nest) olmak üzere farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek farklı özelliklerde toplam 11 odamız bulunuyor. Standart özelliklerde olan bungalov görsellerimizi aşağıdaki fotograf albümünde bulabilir,  üst menüden diğer oda tiplerimize ulaşabilirsiniz. 

GENEL ÖZELLİKLER
Odalarımızda standart olarak merkezi ısıtma, saç kurutma makinası, LCD tv, ve klima bulunuyor. Odalarımızın tamamı iki kişilik olarak tasarlanmış olsa da yıllar içinde ihtiyaçlar ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda bazı odalarımızı yeniden biçimlendirdik. İki odamızın çatı arasında genç konuklarımız için ek bir yatak bulunuyor. Bu odalarımızda çatı arasındaki uyuma alanına merdiven ile çıkıldığından, küçük misafirlerimiz ve ileri yaşlardaki konuklarımıza bu odalarımızı maalesef öneremiyoruz. Bebekli misafirlerimiz için ise 1 adet bebek yatağımız mevcut.

Bahçe bungalovlarımızdan birini kısa bir süre önce engelli konuklarımızın da kullanımına uygun hale getirdik. Tekerlekli sandalye kullanma zorunluluğu olan konuklarımızın rahat edebileceği son derece keyifli şömineli suitimizin ismi Raindance Suit.